Aktuality

TOPlist

Na světovém poháru se utkáme s Oberwillem a Skalicí  2.9.2013

Čtyři skupiny po třech týmech. Takové je rozlosování Světového poháru v Pardubicích. V té Vlašimské je bronzový tým loňské slovenské extraligy HbK Hokejmarket Skalica a dvojnásobný evropský šampion ze Švýcarska Oberwil Rebells. Zápasy ve skupině se odehrají ve čtvrtek 19.9.2013 v Pardubické Čez areně a sice od 9:00 proti Skalici a od 17:00 proti Oberwillu. Kompletní rozpis je ke stažení zde.

Úvod sezóny s Hradcem tentokrát Vlašimi vyšel  2.9.2013

I loňskou sezónu jsme začínali sezónu s Hradcem Králové (5:6s). Letošní zápas byl ale mnohem povedenější a první dvě třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. Libor Slanina otevřel svůj další střelecký účet v přesilovce hned v páté minutě a pěknou brankou se ve druhé třetině prezentoval Jakub Šindelář. Hradec ve třetí části hru vyrovnal a po tlaku v přesilové hře snížil Bacovský. Rychlá bekhendová odpověď Libora Topolánka však vnesla na Vlašimské hokejky opět klid.

Příprava na sezónu 2013-14 začíná 5.srpna  1.7.2013

Oslavy již dávno utichly a je třeba je zařadit společně s pocity zisku druhého titulu v řadě mezi ty příjemné a pomalu začít koukat na příští sezónu. Příprava začne v pondělí 5.srpna v 19:00 na hokejbalovém hřišti Na lukách. Hned po třech trénincích se Vlašim zúčastní Českého Poháru, který proběhne v přípravném období sezóny. Ve dnech 19. až 21.září se zúčastníme Světového poháru v Pardubicích, kde poměříme síly nejen s nejlepšími týmy z Evropy ale i se dvěma kanadskými zástupci. K odvetě Československého poháru pojedeme do Nitry a to 27.října. Níže je zatím rozpis tréninků, který doplníme o zápasy hned jak bude hotový a schválený rozpis soutěže.