3.Bacovský, 5.Ruda, 5.Hora Střelci 28.Konečný, 29.Špale, 32.Bartejs, 41.Juráček
Ruda, Bacovský, Novák, Švanda Asistence Horák 2, Střeska, Dušek, Juráček, Kieler, Topolánek, Bartejs
4 Vyloučení 3
2 Využití 4
Sestava: Šindelář - Špale, Blažek, Nýdl, Kříž, Střeska, Kieler - Juráček, Dušek, Bartejs, Topolánek, Wróbel, Konečný, Denis, Horák, Šindelář, Burda, Dedek, Mlejnek

Přerušený zápas pro Vlašim

Sobotní zápas začal pro Vlašim opravdu tragicky. Ve 3. minutě se Ruda vymotal z rohu a našel před brankou osamoceného Bacovského a bylo to 1:0. Vzápětí na trestnou lavici putoval Blažek a hned po něm Denis. Hradec přesilovou hru 5-3 využil Ruda, když ho ideálně u vzdálenější tyče našel křížnou sehrávkou Bacovský. V následné přesilovce 5-4 nahodil Hora od modré míček na bránu, který někdo těsně před Šindelářem tečoval. Vlašim byla na ručník. Následné dvě nebezpečné akce Hradce naštěstí Šindelář za svá záda nepustil. Vlašim ohrozila Bryknera až ke konci třetiny a do šaten se šlo za stavu 3:0 a výhodou přesilové hry pro Vlašim.

V kabině se kupodivu žádné zemětřesení nekonalo, naopak trenér Vaší v klidu namotivoval hráče na další třetinu.
Do té nastoupila Vlašim hodně aktivně a hned od začátku se do Hradce zakousla. Bryknera vyzkoušel Jéňa a brankář Hradce se vytáhl pěkným zákrokem. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, Vlašim začala mírně soupeře přehrávat ale bez golového efektu. 3 minuty před koncem vyhrál Horák buly na Střesku, který výpálil z první a k odraženému míčku se dostal Konečný a bylo to 3:1. Branka zapůsobila jako velká vzpruha a za minutu se prodral před Bryknera hbitý Špale a bylo to 3:2. Hradečtí hodně znervózněli a byla z toho další přesilová hra, která byla bohužel přerušena koncem třetiny.

Do třetí třetiny vlétli Středočeši jako vítr a ve zbytku přesilovky mohutně útočili na hradeckou branku. V tu dobu se začala nad Hradcem stahovat černá mračna a bylo jasné že dorazí silná bouře. Po dalším obléhání Bryknerovy branky se podařilo Bartejsovi vyrovnat na 3:3. Už za deště se Hradec dostal do brejku po zaváhání Kříže . Naštěstí Hudečkovu střelu zastavilo břevno.

V čase 35:21 se rozpoutala bouře v plné síle a bylo jasné že za takového počasí hokejbal prostě hrát nejde. Po poradě týmu a rozhodčích bylo rozhodnuto , že se zápas dohraje v neděli v 10.00.

Vlašim vědoma si svých špatných začátků vstoupila do nedělní dohrávky hodně opatrně. Sérii zakázaných uvolnění utnula až výměna brankářů v polovině třetí třetiny. Hradec byl aktivnější, ale jako z blesk z čistého nebe udeřila dvojice Juráček - Bartejs a po krásné kombinace prvně jmenovaný poslal míček nad Bryknerovo lapačku - 4:3 pro Vlašim. Hradec se ještě pokoušel vyrovnal ale v té chvíli fungovala defenzíva Vlašimi perfektně. Ani při hradecké power-play se domácí nedostali do šance a naopak mohli inkasoval nejprve z hole Juráčka a poté i Topolánka. Po závěrečné siréně tak mohla vypuknou první nedělní radost hráčů Vlašimi.