HBT Vlašim - Elba DDM Ústí nad Labem

3 : 1 (2-0,1-0,0-1)

Branky a nahrávky: 8. Šindelář (Horák), 14. Horák (Juráček, Bartejs), 26. Wróbel (Horák, Juráček) – 34. Hubený (Kotlík).
diváků: 120, rozhodčí: Boháček, Hrazdira.

Sestava: Šindelář Filip - Nýdl, Juráček, Blažek, Čičatka, Kříž, Střeska - Wróbel, Horák, Topolánek, Šindelář Jakub, Hudeček, Bartejs, Slanina, Konečný, Burda, Janáček, Kieler

Podobný zápas, podobný výsledek

Vstup do zápasu vyšel hostům lépe než včera. Šindelář byl v daleko větší permanenci a dokonce i inkasoval. Branka však nemohla platit, protože Poláček dorážel svou střelu vysokou holí. Hned vzápětí zamotala druhá formace ústeckým hlavy a Jakub Šindelář se prosadil bekhendem z mezikruží. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, nicméně tlak do branky byl jasně lepší na straně Vlašimi. To potvrdila 14.minuta, když se střela do skrumáže odrazila od Horáka do branky a do kabin se šlo za stavu 2:0.

Čas ubíhal a obraz hry se příliš neměnil. V 26. minutě se dostal do úniku Tomáš Wróbel, ale byl vytlačen mimo střelecký úhel. Ve správný moment však poslal míček do brankoviště, kde si ho vracející Růžička kopl za bezmocného Bandu.

Vlašim opět neuhlídala nástup hostů do poslední třetiny a podobným způsobem jako o den dříve si nechala dát branku na 3:1. Branka Hubeného však zůstala ten den opět jediná. Zato na druhé straně mohl navýšit Nýdl, ale proti bylo břevno. Branku vstřelil i Libor Slanina, ale tentokrát to bylo prý do posunuté branky.

Vlašim tak své domácí bitvy zvládla na výbornou a jede do Ústí v příjemnější pozici. Nic lehkého to však nebude, ale když se podaří zopakovat výkony z domácího hřiště....