12.a 30.Topolánek, 25.a 35.Wróbel, 40.Nýdl a 43.Střeska Střelci 36.Ingršt
Dušek, Špale, Konečný, Wróbel, Blažek, Juráček, Kříž, Kieler, Denis Asistence Urbanec
5 Vyloučení 9
4 Využití 0
Sestava: Mikl - Špale, Blažek, Nýdl, Kříž, Střeska, Kieler - Bartejs, Dušek, Topolánek, Juráček, Konečný, Wróbel, Denis, Horák, Burda, Mlejenk

Ve sněhu i dešti vystřílela Vlašim druhý bod

Kapitán Martin Čičatka a Jakub Šindelář nemohli kvůli zdravotním potížím nastoupit a v nedělním zápase, a tak se Kieler vrátil do obrany a třetí formace hrála ve složení Burda - Horák - Denis.

Na otevření skóre se čekalo tentokráte do dvanácté minuty. Domácí hráli přesilovku, Dušek se Špalem připravil pozici pro Topolánka, který nad lapačkou Hory rozvlnil síťku. V poslední minutě měl obrovskou šanci Wróbel, ale oproti včerejšku jeho bekhendový blafák jen projel podél brankové čáry.

Přehoupla se polovina utkání a stav byl stále hubený. Hra byla rozkouskována častými vyloučeními za hosty byl na trestné často Pavel Kubeš, na vlašimské straně chvíli poseděl Pavel Dušek za vražení na hrazení. V 25.minutě se měnilo skóre, když Konečný nabil Wróbelovi a ten mezi nohy Hory zvýšil na 2:0.  Asi největší příležitost ke zdramatizování zápasu měli hosté právě za tohoto stavu, ovšem dvojnásobnou přesilovkou pohrdli. Důležitý gól pro Vlašim přišel 11 vteřin před koncem třetiny. Blažek napálil svou ránu do tyče, odražený míček poslal Wróbel zpět do brankoviště, kde si věděl Topolánek rady.

Svůj druhý zápis do utkání si připravil opět Karvinský rychlík, ale tentokrát se prosadil střelou nad lapačku. Pěknou brankou se prezentoval i Matouš Ingršt, který tvrdou ranou pod břevno připravil Mikla o čisté konto. Jakékoliv myšlenky na drama v závěru utnul razantním žihadlem Honza Nýdl a na své "zametačské" schopnosti si rovzpomněl Honza Střeska, když dorazil Kielerovu střelu do tyče.