HBC Pento Most - HBT  Vlašim

6 : 3 (4-1,0-2,2-0)

Most Soupeři Vlašim
6 Výsledek 3
3.Sýkora, 4.Faltýn, 9.Švancar, 12.Kypet, 38.Procházka, 39.Richter Střelci 8.Fris, 19.Blažek, 24.Dušek
Čížek 2, Sýkora 2, Hulín, Richter  Asistence Šindelář 2, Fris, Tyburec
18 Bully 25
30 Střely 28
8 Vyloučení 8
1 Využití 2
Sestava: Straka - Blažek, Špale, Nýdl, Střeska, Čičatka, Denis - Bartejs, Fris, Šindelář, Topolánek, Horák, Dušek, Dedek, Kaše, Burda, Filip

Zaspat v Mostě se nevyplácí

Vlašim má v Mostě již několik sezón výsledky jako na houpačce. Jeden rok výhra, další prohra. Nejinak tomu bylo v letošním prvním utkání. Ve třetí minutě předložil Hulín nové akvizici Sýkorovi mezi kruhy, odkud se Rakovnický sniper málokdy mýlí. O minutu později se po skrumáži odrazil míček na modrou a nekrytý Faltýn prostřelil Straku - 2:0. V osmé minutě se porařilo Vlašimi snížit v přesilovce. Akci na jeden dotek po ose Dušek - Máčala - Fris zakončil poslední jmenovaný do víka - 2:1. Odpověď Mostu přišla záhy také z přesilovky. Míček si na brankovišti našel Švancar a měl dost času si ho rukou zpracovat a pohodlně skórovat. Ve 12. minutě bylo ještě hůř, když hrubou chybu Straky potrestal Kypet - 4:1.

Do druhé třetiny jakoby vstoupilo jiné mužstvo. Vlašim byla důraznější v zakončení a v 19.minutě si našel místo na dorážku Máčalovy střely Blažek. V polovině utkání nahodil Topolánek od červené do skrumáže a tentokráte si volný míček našel Dušek. Ještě do sirény mohl vyrovnat Blažek, ale Brém tentokrát dorážku do poloodkryté branky zneškodnil.

I v úvodu poslední části měla Vlašim šance. Topolánek v oslabení zakončil únik střelou mimo, poté měl na holi vyrovnání Horák. Nedáš dostaneš zafungovalo. V přesilovce nejprve dorážel nebezpčně Čižek, ovšem pátý gól domácích přidal dvě vteřiny po vypršení trestu Čičatky Procházka - 5:3. Konečnou podobu dal výsledku Richter, který výstavní ranou vymetl šibenici.