- Vyloučení -
- Využití -
Sestava: Mikl - Špale, Blažek, Střeska, Čičatka, Kříž, Kieler - Bartejs, Dušek, Topolánek, Denis, Horák, Burda, Kaše, Šindelář, Nýdl

O 3 bodech rozhodl 70vteřin před koncem Kieler

Vlašim v brance s Miklem si byla vědoma důležitosti utkání a od začátku byla velmi aktivní. Především první útočná formace si vytvořila několik šancí. Jedna z nich se ujala v osmé minutě, kdy se prosadil po přihrávce Topolánka Dušek. Stejný hráč přidal do přestávky ještě jednu branku, když jeho bekhendový pokus zapadnul přesně do horního rohu hostující branky. Hosté poté dostali možnost trestného střílení po faulu Kříže, ale Mikl si s Luxovo pokusem snadno poradil. Do šaten tak šla Vlašim s dvoubrankovým vedením.

Ve druhé části se obraz hry nezměnil a byli to Vlašimští, kdo určoval tempo hry. Hned v jejím úvodu mohl završit hattrick Dušek po krásné souhře, ale mířil pouze do betonů hostujícího gólmana. Domácí začali hrát na krásu, ale do přestávky již další branku nepřidali a tak přišel trest. 24 vteřin před koncem se dostal k balonku nestárnoucí Kormunda, který překvapil Mikla a snížil.

Do třetí části tak vstupovali domácí již pouze s jednobrankovým vedením, které chtěli co nejrychleji navýšit a definitivně zlomit odpor Letohradu. To se však i přes několik obrovských šancí nepovedlo a tak z ničeho nic udeřilo na druhé straně, když Lux vypálil z kruhů a vymetl pavouky v Miklovo brance. Domácí byli v šoku. Trenér Čičatka stáhnul hru na dvě formace a Vlašim pokračovala v náporu. Šindelář před osamoceným brankářem ještě neuspěl, ale Kieler se v podobné pozici nemýlil a v čase 43:50 rozhodnul o tom, že všechny tři důležité body zůstanou doma.