8.Střeska, 11.Nýdl, 16.Šindelář, 21.Špale, 23.Horák Střelci 22.Málek, 37.Chytrý
7 Vyloučení 6 + Zahradník 10´
2 Využití 0
Sestava: Straka - Špale, Nýdl, Střeska, Čičatka - Dedek, Dušek, Topolánek, Kieler, Fris, Šindelář, Kaše, Horák, Burda, Danko

Nejlepší výkon sezóny

V týdnu bylo ve Vlašimi rušno. V úterý proběhla hráčská schůze a výsledkem bylo zvolení hrajícího asistenta Honzy Nýdla. Mimo jiné se hovořilo o disciplíně a celkovém přístupu a jak se ukázalo v zápase, nebyli to jen plané řeči.

Úvod střetnutí byl ze začátku z obou stran opatrný a bojovalo se spíš o střední pásmo, nikdo nechtěl udělat chybu. V páté minutě přišlo první vyloučení, které Vlašim celkem v klidu přestála. Skóre se poprvé měnilo v osmé minutě. Horák vyhrál čistě bully pro Střesku, který ranou na lapačku poslal Vlašim do vedení. Druhou branku zařídil znovu obránce. Kaše předal na modrou Nýdlovi, který tečovanou střelou nedal Brémovi šanci - 2:0. Velmi podařený vstup do utkání si ale domácí zkomplikovali. Během posledních 4 minut přišly opět tri vyloučení a Most tak měl šanci v dvojnásobné přesilovce snížit. Domácí ale uhráli oslabení obětavě a stav se neměnil.

Druhá část hry začala ještě minutovou přesilovkou Mostu, ale místo snížení přišla sprcha pro hosty, když Šindelář ranou od mantinelu dal na 3:0. Vítězný gól utkání se ukázal být zřejmě zlomovým momentem. Další gólovou myšlenku Šindeláře dotáhl do konce Špale, který si seběhl mezi kruhy a vstřelil svůj první gól sezóny. Most pak na chvilku vystrčil růžky, když střelou po vhazování snížil Málek, ale veškeré myšlenky na zdramatizování zápasu utnul po minutě pohotovou dorážkou Horák.

Poslední část hry už si domácí s přehledem pohlídali a o kosmetickou úpravu výsledku se postaral Chytrý, když si počkal na odraz od mantinelu Procházkovy střely.