TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec - HBT Vlašim

2 : 7 (0:1,1:5,1:1)

Branky a asistence: 27:13 Šperl (Krčmár), 38:00 Hembera P. (Čapek) - 02:00 Topolánek (Dušek, Juráček), 15:33 Čičatka (Kieler), 17:18 Dušek (Bartejs, Čičatka), 21:19 Slanina (Janáček, Topolánek), 22:53 Slanina (Blažek, Janáček), 25:46 Slanina (Juráček), 43:02 Bartejs (Dušek, Juráček)

Sestava: Straka (24.Mikl) - Nýdl, Čičatka, Špale, Střeska, Kříž, Juráček - Kieler, Hudeček, Topolánek, Dušek, Bartejs, Janáček, Horák, Slanina, Šindelář

Sláňa se ukázal proti "svým" čistým hattrickem

Vstup do derby se lépe povedl hostům z Vlašimi, kteří šli do vedení díky Liboru Topolánkovi. O osudu celého střetnutí rozhodla pasáž po přestávce, která přišla už po necelých třinácti minutách, z důvodu zranění rozhodčího. Ve druhé části přidal druhý gól Vlašimi Martin Čičatka. Netrvalo dlouho a Pavel Dušek zvýšil už na 3:0 pro hosty. Zápas měl však svého velkého hrdinu. V čase 21:19, 22:53 a 25:53 skóroval jeden a ten samý hráč. Čistý hattrick zaznamenal vlašimský Libor Slanina. V závěru druhé části překazil hostům čistý štít snížením na 1:6 David Šperl. Ve třetí části už se utkání více méně dohrávalo. Sedm minut před koncem sice ještě snížil domácí Marek Hembera, ale hosty to nijak nerozhodilo a na konečných 2:7 zvýšil Jan Bartejs.