Turnaj internacionálů podruhé v historii ovládla Sparta

Do dvaadvacátého ročníku vánočního turnaje internacionálů netradičně zasáhlo jen sedm mužstev, a tak byl pozměněn formát – hrálo se v jedné skupině a všechna mužstva si zahrála s každým soupeřem.http://kahovka-service.ru

Doslova jako uragán do turnaje vlétli internacionálové Prešova, kteří v úvodních čtyřech zápasech zdolali Slavii, Plzeň, Duklu a Brno, a vytvořili si tak skvělou pozici v boji o ty nejvyšší pozice. Slovenský účastník turnaje však poté dvakrát ztratil, nejprve proti Bohemians a následně se Spartou.

A právě duel se Spartou stál Prešov ten nejvyšší stupínek. Pražané, kteří do turnaje vstoupili remízou s Plzní a následně čtyřikrát vyhráli, slovenského soupeře ve vzájemném souboji porazili 3:0. V tu chvíli na tom byla obě mužstva bodově stejně, Sparta však o svém triumfu na turnaji rozhodla remízou se Slavií 2:2.

Pouhý jeden bod v konečné tabulce tedy dělil Spartu a Prešov pop over to these guys. Sparťané ovládli turnaj teprve podruhé v historii, Prešov naopak podruhé obsadil druhé místo. Třetí místo obsadila Slavia. Obhájci loňského prvenství – Bohemians Praha 1905 – obsadili až předposlední místo.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jaromír Blažek ze Sparty a naopak nejlepším střelcem David Filinger ze Slavie. Ten se mezi střelce zapsal celkem dvanáctkrát.

Konečné pořadí:

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
Website