Derby vypukne hodinu před polednem, turnaje se zúčastní sedm týmů

Třicátý první ročník Silvestrovského derby vypukne 31. prosince v 11:00 duelem veteránů. Halový turnaj internacionálů, který letos nabídne už 22. ročník, se bude konat tradičně na Štěpána 26. prosince.sports74.ruКак бороться с недобросовестными вебмастерами. Кейс

Silvestrovské derby bude před kamerami České televize, která jej bude tradičně vysílat živě na svém sportovním programu ČT sport, zahájeno v 11:00 hodin duelem veteránů. Zhruba v pravé poledne pak přijde na řadu hlavní bod – 31. ročník derby internacionálů. Derby se i letos uskuteční v Edenu, na umělé trávě v těsné blízkosti stadionu Slavie.

Ještě ale než dojde na tradiční derby Slavie a Sparty, v Areně Sparta v Podvinném mlýně se uskuteční 22. ročník tradičního mezinárodního halového turnaje internacionálů, kterého se zúčastní týmy Slavie, Sparty, Bohemians 1905, Dukly, Plzně, Brna a slovenského Prešova.

Oproti předchozím ročníkům se turnaje zúčastní lichý počet týmů, které budou zařazeny do jedné tabulky a hrát bude každý s každým. Turnaj je naplánován na 26. prosince od 10:00.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
Website